TAM GÜN YAZ SPOR OKULU | Galatasaray Ataşehir Spor Okulları

Tam Gün Yaz Okulu

Tam ve Yarım Gün Yaz Okulu Programımız  

20 Haziran 2022’de Başlıyor.

Ne Zaman?

2022 Yaz Programı

2010-2017

3’er haftalık üç dönem yapılacaktır. Size uygun bir dönemi tercih edebilirsiniz.

1. Dönem : 20 Haziran – 08 Temmuz

2. Dönem : 18 Temmuz -05 Ağustos

3. Dönem : 08 Ağustos – 26 Ağustos

Not: 11-15 Temmuz Bayram Tatilidir

Tam Gün 09.00-17.00  

Üç Hafta  5.250 TL + 975 TL Öğle Yemeği ve İkindi Kahvaltısı

İki Hafta 3.500 TL + 650 TL Öğle Yemeği ve İkindi Kahvaltısı

Bir Hafta 1.750 TL + 325 TL Öğle Yemeği ve İkindi Kahvaltısı

Yarım Gün 09.00-12.45 veya 13.45-17.00

Üç Hafta 3.900 TL

İki Hafta 2.600 TL 

Fiyatlarımıza KDV dahil DEĞİLDİR.

Grup Kontenjanlarımız 10 sporcudur.

 

Nerede?

Galatasaray Tam ve Yarım Gün Yaz Okulu

Ataşehir Novada AVM içerisinde -2’nci kat, Galatasaray Spor Kulübü Salonlarında yapılacaktır.

Yüzme Antrenmanları; LET’S CLUB‘da

BASKETBOL, VOLEYBOL, CİMNASTİK, DANS

YÜZME, TAEKWONDOEĞİTSEL OYUNLAR

2010-2017 Doğumlular alınacaktır

Yaz Okullarımızda;

1 Müdür

4 Koordinatör

2 Yüzme Antrenörü

1 Basketbol Antrenörü

1 Voleybol Antrenörü

1 Cimnastik Antrenörü

1 Taekwondo Antrenörü

1 Dans Eğitmeni

1 Hijyen Personeli olmak üzere 

Toplam 13 personelimiz saat 08.30 ile 17.30 saatlerinde salonlarımızda çocuklarımıza hizmet vereceklerdir.

Diğer Hususlar

Kontenjanlarımız 10 sporcu ile sınırlıdır, Kontenjanı dolan dönemler bu sayfadan bildirilecektir.

Öğle yemekleri, Lotus Lounge Novada AVM’de yenilecektir. 

Servisimiz Yoktur.

– 

Tam Gün Yaz Okulu Saatleri:

09.00-17.00

Yarım Gün Öğleden Önce:

09.00-12.45

Yarım Gün Öğleden Sonra:

13.45-17.00

Yaz boyunca Tam ve Yarım Gün Yaz Okulumuz devam ederken 

Hafta ici akşamları ve Hafta Sonu

🏀 Basketbol,

🏐 Voleybol ve

🤸🏼‍♂️ Cimnastik antrenmanlarımız devam edecek. 

 

BRANŞLAR

         CİMNASTİK Haftada 5 saat

         BASKETBOL Haftada 5 saat

         VOLEYBOL Haftada 5 saat

         YÜZME Haftada 3 saat

         EĞİTSEL OYUNLAR Haftada 5 saat

         TAEKWONDO Haftada 2 saat

         DANS Haftada 2 saat

         RESİM Haftada 2 saat

 

ANTRENMAN GRUPLARI

1. Grup : 2010, 2011, 2012 doğumlular

2. Grup : 2013, 2014 doğumlular

3. Grup : 2015, 2016 doğumlular

4. Grup : 2017 doğumlular.

İNDİRİMLER

 

  • İkinci Kardeşe %10 Kardeş İndirimi uygulanacaktır. İndirime Yemek dahil değildir.

 

1. GRUP

2010, 2011, 2012

Yaz Okulu Programı

Pazartesi – Çarşamba – Cuma

09:00-09:15        KARŞILAMA VE YOKLAMA

09:15- 10:15       CİMNASTİK

10:15-10:30        DİNLENME

10:30-12:00        YÜZME (LET’S CLUB)

12:00-12:30        HAVUZDAN SONRA MALZEME KONTROLÜ VE DİNLENME

12:30-13:30        YEMEK HAZIRLIĞI VE YEMEK

13:30-14:30        EĞİTSEL OYUN

14:30-14:45        DİNLENME

14:45-15:30        VOLEYBOL

15:30-15:40        DİNLENME

15:40-16:30        BASKETBOL

16:30-17:00        İKİNDİ KAHVALTISI VE HAZIRLIK

Salı – Perşembe

09:00-09:15        KARŞILAMA VE YOKLAMA

09:15-10:15        VOLEYBOL 

10:15-10:30        DİNLENME

10:30-11:30        DANS

11:30-11:40        DİNLENME

11:40-12:30        BASKETBOL

12:30-13:30        YEMEK HAZIRLIĞI VE YEMEK

13:30-14:30        TAEKWONDO

14:30-14.45        DİNLENME

14:45-15:30        CİMNASTİK

15:30-15:40        DİNLENME

15:40-16:30        EĞİTSEL OYUNLAR

16:30-17:00        İKİNDİ KAHVALTISI VE ÇIKIŞA HAZIRLIK

2. GRUP

2013, 2014 

Yaz Okulu Programı

Pazartesi – Çarşamba – Cuma

09:00-09:15        KARŞILAMA VE YOKLAMA

09:15- 10:15       VOLEYBOL

10:15-10:30        DİNLENME

10:30-12:00        YÜZME (LET’S CLUB)

12:00-12:30        HAVUZDAN SONRA MALZEME KONTROLÜ VE DİNLENME

12:30-13:30        YEMEK HAZIRLIĞI VE YEMEK

13:30-14:30        BASKETBOL

14:30-14:45        DİNLENME

14:45-15:30        EĞİTSEL OYUN

15:30-15:40        DİNLENME

15:40-16:30        CİMNASTİK 

16:30-17:00        İKİNDİ KAHVALTISI VE HAZIRLIK

Salı – Perşembe

09:00-09:15        KARŞILAMA VE YOKLAMA

09:15-10:15        BASKETBOL

10:15-10:30        DİNLENME

10:30-11:30        TAEKWONDO

11:30-11:40        DİNLENME

11:40-12:30        EĞİTSEL OYUNLAR

12:30-13:30        YEMEK HAZIRLIĞI VE YEMEK

13:30-14:30        DANS

14:30-14.45        DİNLENME

14:45-15:30        VOLEYBOL

15:30-15:40        DİNLENME

15:40-16:30        CİMNASTİK

16:30-17:00        İKİNDİ KAHVALTISI VE ÇIKIŞA HAZIRLIK

3. GRUP

2015, 2016

Yaz Okulu Programı

Pazartesi – Çarşamba – Cuma

09:00-09:15        KARŞILAMA VE YOKLAMA

09:15- 10:15       BASKETBOL

10:15-10:30        DİNLENME

10:30-12:00        YÜZME (LET’S CLUB)

12:00-12:30        HAVUZDAN SONRA MALZEME KONTROLÜ VE DİNLENME

12:30-13:30        YEMEK HAZIRLIĞI VE YEMEK

13:30-14:30        VOLEYBOL

14:30-14:45        DİNLENME

14:45-15:30        CİMNASTİK

15:30-15:40        DİNLENME

15:40-16:30        EĞİTSEL OYUNLAR

16:30-17:00        İKİNDİ KAHVALTISI VE HAZIRLIK

Salı – Perşembe

09:00-09:15        KARŞILAMA VE YOKLAMA

09:15-10:15        TAEKWONDO

10:15-10:30        DİNLENME

10:30-11:30        CİMNASTİK

11:30-11:40        DİNLENME

11:40-12:30        DANS

12:30-13:30        YEMEK HAZIRLIĞI VE YEMEK

13:30-14:30        RESİM VE BOYAMA

14:30-14.45        DİNLENME

14:45-15:30        BASKETBOL

15:30-15:40        DİNLENME

15:40-16:30        VOLEYBOL

16:30-17:00        İKİNDİ KAHVALTISI VE ÇIKIŞA HAZIRLIK

     

    4.GRUP

    2017

    Yaz Okulu Programı

    Pazartesi – Çarşamba – Cuma

    09:00-09:15        KARŞILAMA VE YOKLAMA

    09:15- 10:15       EĞİTSEL OYUN

    10:15-10:30        DİNLENME

    10:30-12:00        YÜZME (LET’S CLUB)

    12:00-12:30        HAVUZDAN SONRA MALZEME KONTROLÜ VE DİNLENME

    12:30-13:30        YEMEK HAZIRLIĞI VE YEMEK

    13:30-14:30        CİMNASTİK

    14:30-14:45        DİNLENME

    14:45-15:30        BASKETBOL

    15:30-15:40        DİNLENME

    15:40-16:30        VOLEYBOL

    16:30-17:00        İKİNDİ KAHVALTISI VE HAZIRLIK

    Salı – Perşembe

    09:00-09:15        KARŞILAMA VE YOKLAMA

    09:15-10:15        CİMNASTİK

    10:15-10:30        DİNLENME

    10:30-11:30        BASKETBOL

    11:30-11:40        DİNLENME

    11:40-12:30        VOLEYBOL

    12:30-13:30        YEMEK HAZIRLIĞI VE YEMEK

    13:30-14:30        EĞİTSEL OYUNLAR

    14:30-14.45        DİNLENME

    14:45-15:30        TAEKWONDO

    15:30-15:40        DİNLENME

    15:40-16:30        RESİM- BOYAMA

    16:30-17:00        İKİNDİ KAHVALTISI VE ÇIKIŞA HAZIRLIK

    2022 YAZ OKULU BASKETBOL PROGRAMI

    1.GÜN

    *5 dakika Antrenör ve oyuncuların tanışması

    *15 dakika ball handling hareketleri

    *5 dakika basketbolda dripling ve çeşitlerinin anlatımı

    *5 dakika  tam saha sağ elle dripling

    *5 dakika  tam saha sol  elle dripling

    *5 dakika mola

    *5 dakika tam saha feastbreak dripling

    *5 dakika kontrollü dripling çalışması

    *10 basketbol oyun

     2.GÜN

    *15 dakika ball handling hareketleri

    *5 dakika   sağ elle dripling çembere şut atma

    *5 dakika  saha sol  elle dripling çembere şut atma

    *10 dakika yön değiştirme hareketlerinin anlatımı  iki çeşit anlatılacak

    *5 dakika mola

    *5 dakika önden yön değiştirme   çembere şut atma

    *5 dakika yön değitirme back çalışması çembere şut atma

    *15 dakika basketbol oyunu

     3.GÜN

    *10 dakika ball handling hareketleri

    *5 dakika   sağ elle dripling çembere şut atma

    *5 dakika  saha sol  elle dripling çembere şut atma

    *10 dakika yön değiştirme hareketlerinin anlatımı  iki çeşit anlatılacak

    *5 dakika mola

    *10 dakika rivörs  yön değiştirme   çembere şut atma

    *10dakika bacak arası değitirme back çalışması çembere şut atma

    *5 dakika basketbol oyunu

    4.GÜN

    *15 dakika ball handling hareketleri

    *20 dakika dripling çalışması çembere atış

    *5 dakika mola

    *20 dakika yön değitirme çalışması çembere atış

     5.GÜN

    *15 dakika ball handling hareketleri

    *10 dakika turnike anlatımı

    *10 dakika sağ turnike çalışması

    *5 dakika mola

    *10dakika sol turnike çalışması

    *10 dakika basketbol oyunu

    2022 YAZ OKULU BASKETBOL PROGRAMI

    6.GÜN

    *15 dakika ball handling hareketleri

    *20 dakika yön değiitirmeler ve sağ,sol el turnike

    *5 dakika mola

    *20 dakika basketbol oyunları

     7.GÜN

    *15 dakika ball handling hareketleri

    *10 dakika pas çeşitlerinin anlatımı 2 çeşit

    *10 dakika göğüs pası çalışması

    *5 mola

    *10 dakika baus pas çalışması

    *10 dakika basketbol oyunları

     8.GÜN

    *15 dakika ball handling hareketleri

    *10 dakika pas çeşitlerinin anlatımı 2 çeşit

    *10 dakika baş üstü  pası çalışması

    *5 mola

    *10 dakika beyzpol  pas çalışması

    *10 dakikabasketbol oyunları

     10.GÜN

    *15 dakika ball handling hareketleri

    *15  dakika sağ ve sol turnike

    *5 mola

    *25  maç

    2022 YAZ OKULU BASKETBOL PROGRAMI

    11.GÜN

    *15 dakika ball handling hareketleri

    *10 dakika sağ ve sol turnike

    *10 dakika şut anlatımı

    *5 mola

    *10 dakika şut çalışması

    *10 dakika basketbol oyunları

     12.GÜN

    *15  dakika sağ ve sol turnike

    *15 dakika  yön değiştirmeler

    *5 dakika  mola

    *15 pas çalışması

    *10 dakika basketbol oyunları

    13.GÜN

    *15  dakika sağ ve sol turnike

    *15 şut çalışması dakika

    *5 dakika  mola

    *25 maç

     14.GÜN

    *10 dakika sağ ve sol turnike

    *20 dakika 1×1 oynama

    *5 mola

    *25 dakika maç

    15.GÜN

    *10 dakika sağ ve sol turnike

    *20 dakika 1×1 maç

    *5 mola

    *20 dakika 2×2 maç

    *Vedalaşma

    2022 YAZ OKULU VOLEYBOL PROGRAMI

    1.GÜN

    10 dk. Antrenörle tanışma, Voleybola özgü ritmik ısınma

    15 dk. Merdiven ile  Koordinasyon ve çabukluk  hareketleri

    15 dk. Parmak pas anlatımı ve uygulama

    20 dk. Manşet pas anlatımı ve uygulama

    2.GÜN

    10 dk. Voleybola özgü ritmik ısınma

    15 dk. Merdiven ile  Koordinasyon ve çabukluk  hareketleri

    15 dk. Karşılıklı eş parmak pas çalışması

    20 dk. Karşılıklı eş parmak manşet çalışması

    3.GÜN

    10 dk. Koşarak ısınma streching

    15 dk. Voleybol topu ile Koordinasyon ve çabukluk

    10 dk. Bireysel duvarda  parmak pas çalışması

    15 dk. Bireysel duvarda  manşet pas çalışması

    10 dk. Grup yarışma  

    4.GÜN

    10 dk. Voleybola özgü ritmik ısınma

    10 dk. Voleybol topu ile Koordinasyon ve çabukluk

    10 dk. Deplasmanlı parmak pas çalışması

    15 dk. Deplasmanlı  manşet pas çalışması

    10 dk. Eğitici oyun

    5.GÜN

    10 dk. Don ateş oyunu ile ısınma

    10 dk. Voleybol çizgi dirilleri  koordinasyon ve çabukluk

    10 dk. Eşli parmak pas dirilleri

    10 dk. Eşli manşet pas dirilleri

    20 dk. Dön kazan oyunu

    2022 YAZ OKULU VOLEYBOL PROGRAMI

    6.GÜN

    10 dk. Koşarak ısınma streching  

    10 dk. Voleybol çizgi dirilleri  koordinasyon ve çabukluk

    15 dk Antrenörün attığı topa  parmak pas çalışması

    15 dk. Antrenörün attığı topa  manşet pas çalışması

    10 dk. Dön kazan oyunu

    7.GÜN

    10 dk. Balık ağ oyunu ile ısınma

    15 dk. Merdiven ile  Koordinasyon ve çabukluk  hareketleri

    15 dk. Eşli parmak pas dirilleri

    20 dk. Eşli manşet pas dirilleri

    8.GÜN

    10 dk. Don ateş oyunu ile ısınma

    15 dk. Merdiven ile  Koordinasyon ve çabukluk  hareketleri

    10 dk. Alttan servis anlatımı

    25 dk. Alttan servis

    9.GÜN

    10 dk. Voleybola özgü ritmik ısınma

    10 dk. Hayvan yürüyüşleri koordinasyon hareketleri

    15 dk Antrenörün attığı topa  parmak pas çalışması

    15 dk. Antrenörün attığı topa  manşet pas çalışması

    10 dk. Grup yarışma 

    10.GÜN

    10 dk. Deplasmanlı ısınma (top at yere vur )

    10 dk. Çizgi  denge ve çabukluk hareketleri

     25 dk. Alttan servis

    15 dk. Eğitici oyun

    2022 YAZ OKULU VOLEYBOL PROGRAMI

    11.GÜN

    10 dk. Koşarak ısınma streching

    10 dk. Voleybol çizgi dirilleri  koordinasyon ve çabukluk

    10 dk. file üstü manşet pas dirilleri

    10 dk. File üstü parmak pas dirilleri

    20 dk. Dön kazan oyunu

     

    12.GÜN

    10 dk. Voleybola özgü ritmik ısınma

    10 dk. Karşılıklı eş 2 top koordinasyon dirilleri

    10 dk. Karşılıklı eş seken top parmak pas dirilleri

    10 dk. Karşılıklı eş seken top manşet dirilleri

    20 dk. 10 pas oyunu  

    13.GÜN

    10 dk. Deplasmanlı ısınma (top at yere vur )

    10 dk. Merdiven ile  Koordinasyon ve çabukluk  hareketleri

    20 dk. Antrenör ile manşet pas çalışması

    20 dk.  Basketbol potasına Parmak pas yarısmaşı

    14.GÜN

    10 dk. Isınma kosu streching

    10 dk. Stafet koşuları  (yan deplasmanlar capraz geçişler)

    20 dk. Antrenör ile parmak pas çalışması

    20 dk. Basketbol potasına manşet pas yarışması

    15.GÜN

    15 dk. yarış ile ısınma (sıçrama engelin alttından geçişler)

    10 dk. Voleybol topu ile Koordinasyon ve çabukluk

    15 dk. Alttan servis

    10 dk. Top Kontrolü (antrenörün attığı top pas ve manşet tutma dirilleri)

    10 dk. tik tak oyunu (elemeli)

    Spor, çocukların kas ve kemiklerini doğru geliştirir. Spor esnasında yüksek enerji harcayan çocuklar, bu enerjiyi geri kazanabilmek için dengeli ve düzenli beslenmek durumunda kalır. Çocuklarımızın sporu sevmesi ve hayatının bir parçası haline getirmesi maksadıyla Cimnastik, Basketbol, Voleybol ve Yaz Okulu branşlarımız ile Ataşehir’de hizmetinizdeyiz.